WordPress Svetainė Sukurta Tavo Idealiam Klientui

 

Leisk jai išsiskirti iš kitų

Į konversijas orientuotas dizainas

Geriausios svetainės nėra brošiūros. Mano sukurta svetainė labiau tikėtina, kad bus kaip tavo geriausiai ir sunkliausiai dirbantys pardavėjai: atliekanti daugiafunkcinius veiksmus ir visada orientuota į rezultatus. 

Prisitaikantis dizainas

Pirmasis įspūdis reiškia viską. Ir įpatingai kai kalbame apie interneto svetainę. Jau pirmą sekundę tavo svetainės lankytojai nusprendžia, ar pasilikti ir naršyti toliau, ar palikti tavo svetainę. Dabar, kai visas internetas pereina į mobiliuosius telefonus, prisitaikantis svetainės dizainas – daugiau užkausimų, daugiau pardavimų tavo verslui.

Draugiška paieškoms varikliams

Daugeliu atveju tavo kliento pirkimo kelionė prasideda rezultatų paieškos puslapyje. Aš optimizuosiu tavo svetainę pagrindiniais SEO metodais, kad  tavo verslas būtų lengviau randamas tavo potencialių klientų.

Ką sako mano klientai

“Darbas su “Startyy” buvo tikras malonumas. Pukius ir draugiškas aptarnavimas. Profesionali, mandagi ir kantri. Ji dažnai padarydavo viską kas įmanoma, kad įvykdytų mano prašymus. Neabejotinai kreipsiuos dar kartą. Ačiū, Dalia!”

Svetainės Kūrimas

Daugiau nei vizitinė kortelė, tavo svetainė yra tavo verslo pardavėjas/a. Augink savo verslą su svetaine, kuri informatyvi, patogi tavo klientams, ir pritaikyta konversijoms.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar man būtina tūrėti profesionalų svetainės dizainą?

Profesionalus ir kokybiškas svetainės dizainas reiškia tavo idėjos interpretavimą ir suprantamą pateikimą tavo būsimiems klientams. Be to, vien tik svetainės dizainas tau gali atnešti naujų klientų! Tik pagalvok – kai pamatai naują verslą, kuris turi vizualiai patrauklią, lengvai naršomą svetainę, didesnė tikimybė, kad pasidalinsi su savo draugais ir pažįstamais, ar ne taip? Žinoma! Profesionaliai sukurtos svetainės atrodo patraukliau, veikia geriau ir yra lengviau valdomos.

Su kokia sistema Jūs kuriate tinklapius?

Visas svetaines aš kuriu naudodamasi WordPress sistema. Šiandien tai viena iš geriausių platformų svetainės kūrimui. Kodėl? Todėl, kad yra integruota su įskiepiais ir papildomis funkcijomis, kurios suteikia daugiau pritaikomumo nei kitos platformos. Taip pat lengva prižiūrėti pačiam.

Kiek dizaino variantų Jūs darote?
Sukursiu vieną konkretų dizainą, geriausiai tinkantį tavo verslui. Remiantis tavo pastangomis galimai padarysiu du pakeitimus. Atsižvelgiant į savo patirtį ir matydama, kad kai kurie pakeitimai gali pakenkti projektui, pakeitimų nedarysiu. Jei taip būtų, aš atitinkamai informuosiu ir pateiksiu sprendimus. Dizainas dėl dizaino – ne tai ką darau!
Kiiek ilgai užtruks?

Kiekviena svetainė, kaip ir kiekvienas verslas, yra unikali. Paprastai aš užtrunku nuo vienos savaitės iki vieno mėnesio. Priklauso nuo sudėtingumo lygio.

Ką turiu pateikti prieš pradedant kurti svetainės dizainą?

Man reikės prieigos prie hostingo, domeno vardo, logotipo failų ir turinio, kuris turėtų būti tavo svetainėje. Kai tik turėsiu visą tai, sukursiu svetainę atitinkančius tavo lūkesčius. Jei neturi kažko iš aukščiau pateiktų elementų, nesijaudink, galėsiu pateikti aš.

Ką daryti, jei neturiu logotipo? Ar kuriate logotipus?

Taip, galėčiau sukurti. Tavo logotipas yra svarbi tavo verslo prekės ženklo dalis, todėl galiu suteikti tau šią paslaugą.

Ar man reikia turėti tekstus svetainei?
Tai tavo pasirinkimas koks bus svetainės turinys. Daugeliu atveju mano klientai man pateikia tekstus ar bent aiškiai nusako, ko jie norėtų.
Ar man reikia pateikti nuotraukas?

Jei turi nuotraukas, aš idėsiu į tavo svetainę. Jei ne, galiu parinkti aukštos raiškos nuotraukas, kurios atspindės tavo  verslo prekės ženklą.

Reikia perdaryti dizainą ar naujos svetainės

Suteik šiek tiek detalių apie savo projektą ir leisk man tau padėti!

Keletas mano Darbo Pavyzdžių

Padedu smulkiems verslams su naujomis idėjomis, visame pasaulyje.

Happy Green Fish

Visos Idėjos Įgyvendinimas

Wellbeing Lovers

Visos Idėjos Įgyvendinimas

Melisa Masi Coaching & PNL

Rebranding Projektas

 

Wellbeing Runners

Idėja & Skrajutės Dizainas

Pradėk savo Kitą Projektą Su Manimi

Padedu mažiems verslams su naujomis idėjomis, visame pasaulyje

Resultatai

Priklausomai nuo tavo tikslų – ar tai būtų pardavimai, potencialūs klientai, užklausimai, registracijos; Aš galiu padaryti, kad taip atsitiktų.

Palaikymas

Dirbdama/as su manimi tu pajausi, kad tapai komandos dalimi, kad esi ne vienas dideliame informaciniame sraute ir pasirinkimų gausybėje.

Geriausia praktika

Seku geriausias internetinės rinkodaros praktikas. Ne tik padarau tai ką reikia padaryti, bet tai padarau teisingai.

Kontaktai

Telefonas

(+34) 644 064 623

Email

hello@startyy.com

Adresas

Palma de Mallorca, Ispanija & bet kur pasiekiama internetu