Marketingo Agentūra tavo Smulkiam Verslui Sukurti ir Auginti

 Prekės Ženklas & Konceptas

Pristatyk Savo Verslą ir Produktą Tinkamai

Verslas prasideda nuo idėjos. Tuomet seka jos įgyvendinimas. Kaip sugalvoti įmonės pavadinimą, logotipą, kokia turėtų būti svetainė, brošiūros, skrajutės? Kaip sukurti tinkamą įvaizdį ir kokius pirmuosius veiksmus reikia atlikti?

Svetainės kūrimas

Turėk Svetainę kaip Pardavimo Kanalą

Tavo svetainė yra visų internetinio marketingo pastangų pagrindas. Tai pirmas dalykas, kur žmonės pažiūrės prieš nusprendžiant turėti su tavimi verslą ar ne. Pritrauk savo potencialius klientus profesionaliu, moderniu svetainės dizainu, kuris puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje.

Facebook Reklama

Didink Verslo Matomumą ir Pardavimus

Facebook skaičiuoja daugiau nei 2 milijardus aktyvių vartotojų. Ten, kur žmonės, ten turi būti ir tavo verslas. Daugelis iš jų kasdien lankosi Facebook’e. Tau tereikia su jais susiekti.

 Galiu taip pat padėti

Nėra idėjos, kokie yra tavo tikslai? Aš padedu apibrėžti tinkamus tikslus ir kaip bendrauti su potencialiais ir esamais klientais apie tavo įmonę, paslaugas ar produktus.

Nusistatyti Idealų Klientą

Prieš pradedant siūlyt paslaugą ar prekes savo auditorijai, apsibrėžk kas yra tavo idealus klientas, kur jis yra ir ką jis pirks.

Sukurti Efektyvią Marketingo Strategiją

Pasiek savo tikslus ir išsiskirk iš savo konkurentų išgrynindamas tikslus, siunčiamą žinutę, taktikas. Aiškumas  padės tavo verslui augti.

Sukurti turinio kalendorių

Laikas nauja valiuta. Niekam jo nepakanka. Tačiau planuodamas savo socialinės medios aprėptį, naudojant kalendorių gali maksimaliai išnaudoti laiką.

Sveiki! Džiaugiuosi, Kad Esi Čia!

Kaip smulkaus verslo savininkė, tu ir aš turime daug ką bendro.  Mes kurdami gyvenimus darome tai, kas mums labiausiai patinka. Ir aš drįstu spėti, kad tu kaip ir aš, labai surizikavai, kad galėtumei būti ten, kur esi šiandien.

Aš Dalia Vitkutė, Internetinio Marketingo Agentūros „Startyy“ įkūrėja, kurios užduotis yra padėti tavo verslui augti internete. 

Štai keletas kitų priežasčių, kodėl verta dirbti su manimi:

Būdama pati smulkaus verslo atstovė, esu labai gerai susipažinusi su iššūkiais reklamuojant verslą  skaitmeninėje erdvėje.
Turiu patirties ne tik rinkodaros, bet ir pardavimo, vadovavimo, vizualinio dizaino pateikimo ir koučingo srityse.
Šis patirties įvairiapusiškumas padeda man pamatyti kiekvieną detalę, visus galimus būdus, kaip padaryti kitaip, kaip padaryti geriau, niekada nepasiduoti, nesustoti projekto viduryje bei sėkmingai jį užbaigti.

Žiūrėti mano sertifikatus

 

 

Nori pasikalbėti apie savo projektą?

Prašau užpildyk projekto užklausos formą kuo išsamiau, ir aš susisieksiu su tavimi.

Keletas Mano Darbo Pavyzdžių

Padedu smulkiems verslams su naujomis idėjomis, visame pasaulyje

Happy Green Fish

Visos Idėjos Įgyvenindininmas

Wellbeing Lovers

Visos Idėjos Įgyvenindininmas

Melisa Masi Coaching & PNL

Rebranding Projektas

Wellbeing Runners

Idėja & Skrajutės dizainas

Kontaktai

Telefonas

(+34) 644 064 623

Email

hello@startyy.com

Adresas

Palma de Mallorca, Ispanija & bet kur pasiekiama internetu