Padidink savo verslo matomumą, srautą ir pardavimus

 

 

 

Kodėl Tavo Verslui Reikia acebook Reklamos?

Reklama socialiniuose tinkluose tampa neišvengiama priemonė verslo matomumui didinti, generuoti potencialių klientų srautą ir pardavimus.

Facebook reklama yra pigi

Nori, kad tavo potencialūs klientai atrastų tavo verslą? Taip, Facebook reklama. Gera naujiena yra ta,

Tavo tikslinė auditorija yra Facebook'e

Kas mėnesį prie Facebook prisijungia apie 1,55 milijardo žmonių. Ten, kur žmonės

1 mln Smulkių ir Vidutinių verslų savininkų naudoja Facebook reklamą

“Facebook” reklamos padės jums pasiekti tinkamą auditoriją. Tavo auditoriją!

Leisk “Facebook” reklamai dirbti tavo verslui

 

Ar tu ?

T

Tik pradedu

Aš tik pradedu tyrinėti Socialinių tinklų mokamą reklamą. Man reikia pagalbos kaip pradėti, bet svarbiausia noriu tinkamai nusistatyti reklaminės kampanijos tikslus, savo tiklinę auditoriją ir pasiekti gerus resultatus su mažomis sąnaudomis ir teigiama grąža. Sužinok daugiau

U

Ieškau Reklamos Administratoriaus

Šiuo metu vykdau reklaminę kampaniją, tačiau mano dabartinė investicijų grąža nėra tokia, kokios norėčiau. Sužinok daugiau

Klausk Nemokamos Strategijos Sukūrimo

Jei neturi tikslaus strategijos plano, bet turi aiškų tiklą ir numatytą biudžetą užsakant internetinės kampanijos sukūrimo ir administravimo paslaugą, strategiją paruošiu nemokamai.

Galiu taip pat padėti…

Tiesiog sukurti reklamą ir leisti Facebook publikuoti, nepakaks. Aš galiu padėti sukurti tinkamą reklamą konkrečiam tikslui pasiekti bei sujungti tris elementus, kurie yra svarbūs, kad Facebook reklama neštų tavo verslui rezultatus

Pardavimų Kanalų Sistema

Trumpiau tariant, nori uždirbti pinigų su Facebook reklama – turėk ir pardavimų kanalų sistemą. Vesk savo auditoriją teisingu jos pirkimo keliu, kuris baigsis konversijomis.

Konvertavimosi Puslapiai

Susiek tikslinę Facebook reklamą su optimizuotu konvertavimosi puslapiu ( Landing Page). Šis puslapis generauos daugiau konversijų tavo verslui.

Email Marketingas

73 % tavo svetainės lankytojų nėra pasiruošę pirkti iš pirmo karto. Sujungus Email Marketingą ir Facebook reklamą turėsi daugiau galimybių tavo puslapio lankytojus paversti lojaliais klientais.

Esi Pasirengęs pradėti bet Nežinai Kaip?

Gauk per 30 min Coaching pokalbį su manimi ir kartu, išsiaiškinsime kaip pradėti, kokius pirmuosius tinkamus žingsnius žengti.

Kontaktai

Telefonas

(+34) 644 064 623

El. paštas hello@startyy.com

Adresas

Palma de Maljorka, Ispanija & bet kur pasiekiama internetu